Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

ŁATWA APLIKACJA Z GENIUS GUN

Dzięki aplikatorowi Genius Gun, opatentowanemu przez firmę Soudal, stosowanie pianki montażowej jeszcze nigdy nie było tak proste! Cechą rozpoznawczą pianek z Genius Gun jest charakterystyczny czerwony uchwyt – to innowacyjny aplikator, który zdecydowanie usprawnia i ułatwia prace z wykorzystaniem pianki. Pianka montażowa z aplikatorem Genius Gun może być dozowana nawet jedną ręką, użytkownik ma pełną kontrolę nad ilością aplikowanej pianki, a po otwarciu puszki piankę można używać wielokrotnie przez okres do sześciu tygodni. Nie musisz zatem zużyć od razu całej zawartości puszki! Jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela.

PRECYZYJNE DOZOWANIE

Genius Gun – wyjątkowa kontrola i precyzja podczas aplikacji.
Uchwyt aplikatora ma ergonomiczny kształt, jest bardzo wygodny i pewnie leży w dłoni. W rezultacie wystarczy lekko naciskać spust, by z łatwością aplikować piankę montażową nawet w trudno dostępnych miejscach. Genius Gun umożliwia aplikację pianki jedną ręką, dzięki czemu drugą możesz wykorzystać do asekuracji. W ten sposób zadbasz o odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie stabilnej pozycji.  Praca z pianką montażową z aplikatorem Genius Gun nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani wykorzystania żadnych dodatkowych narzędzi.

MAKSYMALNA KONTROLA

Precyzyjne dozowanie dzięki specjalnie opracowanemu aplikatorowi.
Dzięki innowacji, jaką jest aplikator Genius Gun, nie tylko zyskujesz gwarancję dokładnego dozowania pianki montażowej w praktycznie każdym miejscu, ale również zawsze w pełni kontrolujesz ilość aplikowanej pianki. W ten sposób ograniczasz naddatki pianki wymagające obcięcia i pracujesz bardzo ekonomicznie.

POWTÓRNE UŻYCIE

Nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej pianki pistoletowej.
Jeżeli nie zużyjesz od razu całej zawartości puszki, piankę montażową możesz wykorzystać ponownie w przeciągu 6 kolejnych tygodni. W celu odpowiedniego zabezpieczenia napoczętej puszki po zakończonej pracy usuń świeże resztki pianki (najlepiej przy pomocy płynu czyszczącego do pianki), następnie zabezpiecz rurkę zatyczką znajdującą się w pokrywie rękojeści i zamknij nasadkę. Optymalna temperatura do przechowywania napoczętej puszki wynosi od +15°C do +25°C.

Soudal Genius Gun – geniusz wśród pianek poliuretanowych

Szukasz pianki montażowej w puszce, która nie tylko pewnie leży w dłoni i jest łatwa w aplikacji, ale którą możesz również szczelnie zamknąć po zakończonej pracy i używać wielokrotnie? Aplikator GENIUS GUN pozwala maksymalnie kontrolować ilość wypuszczanej pianki i nakładać preparat nawet jedną ręką. Pozostałą zawartość puszki możesz wykorzystać nawet przez 6 kolejnych tygodni od momentu zakończenia pracy!