Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka cookies

Od ponad 30 lat podejmujemy działania mające na celu ochronę naszego klimatu i zmniejszenie śladu ekologicznego.

7 czerwca nagrodzono zwycięzców rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. W gronie laureatów po raz kolejny znalazła się firma Soudal, potwierdzając tym samym swoją czołową  pozycję na polskim rynku budowlanym.
Ostatni weekend maja obfitował w sportowe emocje. W sobotę 28 maja 2022 firma Soudal zorganizowała Coffeeride z udziałem Tomasza Marczyńskiego – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich kolarzy, wielokrotnego mistrza Polski, zawodowo związanego z zespołem Lotto Soudal.
23 maja 2022 r. w siedzibie firmy Soudal odbyły się zajęcia teoretyczne i praktyczne dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia w Nowym Dworze Mazowieckim, którzy kształcą się na kierunku „Monter stolarki budowlanej”.  Uczniowie mieli okazję rozwinąć swoje kompetencje z zakresu instalacji okien i drzwi, z wykorzystaniem nowoczesnych systemów Soudal.
Podczas tegorocznej gali BUILDER AWARDS firma Soudal otrzymała tytuł Budowlanej Firmy Roku, a Andrzej Kaczor - dyrektor zarządzający Soudal został wyróżniony tytułem Osobowości Branży 2019 roku.
Konkurs dla Młodych Architektów (KDMA), organizowany przez magazyn „Builder” już po raz dziewiąty, to ogromna szansa na start zawodowy dla przyszłych projektantów. Od samego początku Partnerem strategicznym inicjatywy jest firma Soudal – Mecenas Polskiej Architektury – która proponuje innowacyjne i energooszczędne rozwiązania systemowe do wykorzystania w pracach konkursowych.
Konkurs dla Młodych Architektów (KDMA), organizowany przez magazyn „Builder” już po raz dziewiąty, to ogromna szansa na start zawodowy dla przyszłych projektantów. Od samego początku Partnerem strategicznym inicjatywy jest firma Soudal – Mecenas Polskiej Architektury – która proponuje innowacyjne i energooszczędne rozwiązania systemowe do wykorzystania w pracach konkursowych.

Z dumą informujemy, że dyrektor zarządzający Soudal Holding Dirk Coorevits został wybrany Managerem Trendów Roku 2020. Nagrodę wręczył osobiście premier Belgii w Brukseli Alexandr De Croo. Nasze gratulacje Dirk, życzymy dalszych sukcesów!

Co roku spośród starannie wyselekcjonowanych przedsiębiorstw, wybierana jest jedna firma o najlepszych wynikach finansowych.

22 kwietnia w Szanghaju belgijski koncern Soudal – światowy lider sektora chemii budowlanej – podpisał umowę o partnerstwie strategicznym z czołowym dostawcą materiałów wykończeniowych w Chinach, firmą Nippon Paint...
4 lutego w Poznaniu wystartuje najnowsza, 29. edycja targów BUDMA. Swoje propozycje zaprezentuje m.in. lider innowacyjności w sektorze chemii budowlanej – firma Soudal. Jako Partner ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry montaż” Soudal po raz kolejny weźmie udział w interaktywnej MONTERIADZIE...
Sukcesem zakończyła się XVIII edycja Targów Budowlanych Grupy PSB 4-5 marca 2020 r., w których uczestniczyli przedstawicieli branży budowlanej. Podczas imprezy firma Soudal – światowy lider rynku chemii budowlanej – zaprezentowała błyskawiczny, wysokowydajny klej poliuretanowy w aerozolu Soudabond Turbo „Szybki chwyt”...
Już 5 października w Niepołomicach pod hasłem „Wyścig by Tomasz Marczyński” odbędzie się kolarska impreza sportowa. Wyścig, w którym Tomasz Marczyński, kolarz grupy Lotto Soudal wraz z uczestnikami rajdu przejedzie ponad 100-kilometrową trasę otuliny Puszczy Niepołomickiej...
Firma Soudal przedłużyła do 2022 roku współpracę z profesjonalną belgijską grupą kolarską LOTTO SOUDAL. Zgodnie z postanowieniami nowej umowy obaj sponsorzy tytularni drużyny – Soudal i Lotto – stali się równi. W rezultacie zawodnicy ekipy będą występować na międzynarodowych wyścigach kolarskich...
Firma Soudal, światowy lider rynku chemii budowlanej, od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju branży, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wykonawców. Wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2019 nie pozostawiają w tej kwestii żadnych wątpliwości: co trzeci polski fachowiec używa...