7 czerwca nagrodzono zwycięzców rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. W gronie laureatów po raz kolejny znalazła się firma Soudal, potwierdzając tym samym swoją czołową pozycję na polskim rynku budowlanym.

Ranking Budowlana Marka Roku i Champion Roku, organizowany przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, wyróżnia się na tle innych konkursów branżowych obiektywnym i niezależnym charakterem. Zwycięzcy rankingu nie są wybierani przez jury, ale przez samych wykonawców, którzy oceniają materiały budowlane z poszczególnych kategorii, biorąc pod uwagę trzy kryteria: częstotliwość stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości oraz najlepszej relacji ceny do jakości. W trosce o rzetelne wyniki badań w ramach tegorocznej edycji projektu przeprowadzono aż 2075 wywiadów z wykonawcami.

Firma Soudal została uhonorowana tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2022 w kategoriach „piany montażowe” (35,6% respondentów) i „kleje montażowe w kartuszach” (19,53% respondentów), a także tytułem Srebrna Budowlana Marka Roku 2022 w kategorii „masy uszczelniające / silikony” (20% respondentów). W pierwszej z ww. kategorii Soudal uzyskał najwyższe oceny we wszystkich badanych obszarach, tj. jako marka najczęściej stosowana przez fachowców, jako marka o najlepszej relacji ceny do jakości oraz jako marka o najwyższej jakości w porównaniu do konkurencji. Dodatkowo Soudal otrzymał nagrodę Złoty Champion Roku 2022, która przyznawana jest firmom przodującym w rankingu przez klika lat z rzędu.

Wykonawcy wybierają Soudal!

 

MASY USZCZELNIAJĄCE / SILIKONY
 

KLEJE MONTAŻOWE W KARTUSZACH
PIANY MONTAŻOWE

MASY USZCZELNIAJĄCE - SILIKONY