Ostatni weekend maja obfitował w sportowe emocje. W sobotę 28 maja 2022 firma Soudal zorganizowała Coffeeride z udziałem Tomasza Marczyńskiego – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich kolarzy, wielokrotnego mistrza Polski, zawodowo związanego z zespołem Lotto Soudal. Pomimo zimnej i deszczowej pogody impreza zgromadziła kilkudziesięciu amatorów „dwóch kółek”, którzy wspólnie z Tomkiem Marczyńskim pokonali 60-kilometrową trasę, a także mogli napić się dobrej kawy, wypróbować produkty rowerowe marki Soudal i wzięli udział w losowaniu nagród.
Coffeeride to impreza dla amatorów kolarstwa, która już po raz drugi została zorganizowana przez firmę Soudal. Trasa przejazdu wyniosła 60 km i prowadziła przez okolice malowniczo położonego Kampinoskiego Parku Narodowego, prowadząc kolarzy z Cząstkowa w kierunku Traktu Partyzanckiego, Górek, Małej Wsi, Kazunia Polskiego, aby zakończyć jazdę w miejscu startu. Oprócz wspólnej przejażdżki malowniczą trasą z Tomaszem Marczyńskim, na kolarzy czekał poczęstunek w formie bufetu oraz możliwość rozmowy z kolarzem przy filiżance dobrej kawy. Uczestnicy mogli wypróbować wysokojakościowe produkty rowerowe Soudal, a po zakończeniu treningu rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez Soudal, Wyścig by Tomasz Marczyński oraz Raso.

Coffeeride otworzył sezon imprez kolarskich, sponsorowanych przez naszą firmę. Zaangażowanie Soudal w kolarstwo będzie widoczne również pod czas tegorocznego Tour de Pologne, w którym jesteśmy Partnerem. Na kolarzy amatorów czekają w tym roku dwa Wyścigi by Tomasz Marczyński, które odbędą się w sierpniu w Starym Sączu oraz pod koniec września w Niepołomicach. Więcej informacji i zapisy na Wyścig na stronie – www.wyscig.cc

office