ŁATWA APLIKACJA Z GENIUS GUN

Dzięki aplikatorowi Genius Gun, opatentowanemu przez firmę Soudal, stosowanie pianki montażowej jeszcze nigdy nie było tak proste! Cechą rozpoznawczą pianek z Genius Gun jest charakterystyczny czerwony uchwyt – to innowacyjny aplikator, który zdecydowanie usprawnia i ułatwia prace z wykorzystaniem pianki. Pianka montażowa z aplikatorem Genius Gun może być dozowana nawet jedną ręką, użytkownik ma pełną kontrolę nad ilością aplikowanej pianki, a po otwarciu puszki piankę można używać wielokrotnie przez okres do sześciu tygodni. Nie musisz zatem zużyć od razu całej zawartości puszki! Jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela.

GeniusGun-obrazek-1

PRECYZYJNE DOZOWANIE

Genius Gun – wyjątkowa kontrola i precyzja podczas aplikacji.


Uchwyt aplikatora ma ergonomiczny kształt, jest bardzo wygodny i pewnie leży w dłoni. W rezultacie wystarczy lekko naciskać spust, by z łatwością aplikować piankę montażową nawet w trudno dostępnych miejscach. Genius Gun umożliwia aplikację pianki jedną ręką, dzięki czemu drugą możesz wykorzystać do asekuracji. W ten sposób zadbasz o odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie stabilnej pozycji.  Praca z pianką montażową z aplikatorem Genius Gun nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani wykorzystania żadnych dodatkowych narzędzi.

GeniusGun-obrazek-2

MAKSYMALNA KONTROLA

Precyzyjne dozowanie dzięki specjalnie opracowanemu aplikatorowi.


Dzięki innowacji, jaką jest aplikator Genius Gun, nie tylko zyskujesz gwarancję dokładnego dozowania pianki montażowej w praktycznie każdym miejscu, ale również zawsze w pełni kontrolujesz ilość aplikowanej pianki. W ten sposób ograniczasz naddatki pianki wymagające obcięcia i pracujesz bardzo ekonomicznie.

GeniusGun-obrazek-3

POWTÓRNE UŻYCIE

Nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej pianki pistoletowej.


Jeżeli nie zużyjesz od razu całej zawartości puszki, piankę montażową możesz wykorzystać ponownie w przeciągu 6 kolejnych tygodni. W celu odpowiedniego zabezpieczenia napoczętej puszki po zakończonej pracy usuń świeże resztki pianki (najlepiej przy pomocy płynu czyszczącego do pianki), następnie zabezpiecz rurkę zatyczką znajdującą się w pokrywie rękojeści i zamknij nasadkę. Optymalna temperatura do przechowywania napoczętej puszki wynosi od +15°C do +25°C.

Piana do kręgów Genius Gun 750ml
Ręczna pianka poliuretanowa

Szukasz pianki montażowej w puszce, która nie tylko pewnie leży w dłoni i jest łatwa w aplikacji, ale którą możesz również szczelnie zamknąć po zakończonej pracy i używać wielokrotnie? Aplikator GENIUS GUN pozwala maksymalnie kontrolować ilość wypuszczanej pianki i nakładać preparat nawet jedną ręką. Pozostałą zawartość puszki możesz wykorzystać nawet przez 6 kolejnych tygodni od momentu zakończenia pracy!

GeniusGun-skosny-baner